Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Vlaams Belang Hoboken nodigt u uit op zijn/haar/onze/jullie BRUNCH.

Vlaams Belang Hoboken nodigt u uit op zijn/haar/onze/jullie BRUNCH.
Lokaal @ Vlaams Belang

- We maken ook van de gelegenheid, na meer dan 2 jaar Corona, gebruik om u het bestuur en onze vertegenwoordigers in de districtsraad voor te stellen.

- Tevens begroeten we met bravoure onze Gastspreker, niemand minder dan ‘’Sam van Rooy’’.Niet alleen een Vlaams Belanger in hart en ziel maar ook lid van het Vlaams Parlement en tevens gemeenteraadslid voor het Vlaams belang op het schoon verdiep,Daar waar hij de problemen van het district Hoboken ter harte neemt.

- We maken er een gezellige samen zijn van, waar het CONTACT met de Vlaams Belanger en zijn sympathisanten in de straat, op de pleintjes en in het algemeen het middelpunt vormen.

- voelt u zich GEROEPEN om ons bestuur zowel passief als actief te steunen, onze leden informeren u graag in het hoe, het wat, en in alles wat er zoals van een lid gevraagt wordt, wij doen dat in alle discretie.

- Wij verwachten u In ‘’Taverne de Schorren’’.Graspolderlaan 32, Hoboken.

- Wanneer: 16/10/2022- Tijdstip: 10,30 uurOrganisatie: VLAAMS BELANG HOBOKEN..….. INSCHRIJVEN door storten van 20€ op rek #BE32 7331 1705 6802 t.a.v. Vlaams belang Hoboken …….. 20€ = 1 persoon …. Dus aantal personen vermelden,…… 

INFO roeland.hoes@telenet.be of.……. 0499 61 78 99

Enkele nuttige tips:- Bereikbaarheid met het openbaar vervoer.Bus 13 & 141 stoppen vlakbij. ‘’Eindhalte’’ Polderstad,

- de taverne ligt in de Hobokense polder, waar wandelen een genoegen is,- parking gelegen aan het complex.- zie Google Earthhttps://earth.app.goo.gl/9UpNLP #googleearth- Route vanaf kerk Hoboken kioskplaatshttps://maps.app.goo.gl/t1cYdQ8is3NMxVM7A?g_st=ic


Tot dan !

Kan een afbeelding zijn van , met de tekst BRUNCH WIT GASTSPREKER OOT 16/10/2022, 10.30 uur Organisafie: Viaams Belang Hobaken laverne Schorren Graspolderlaan 2. Hoboken 20 euro e storten op rokcning BE 32 7331 1705 6802 Meer info: Rocland Hoes roeland.hoes@telenet.be 0499617899 VLAAMS BELANG BRUNCH MET BESTUURSVOORSTELLING EN GASTSPREKER SAM VAN ROOY VLAAMS BELANG

Statistieken bekijken9 Berichtbereik

3Marnix Vandenberghe, Joske Vermeulen en 1 andere